Soul Entertainment Group’un sunduğu grup derslerinde
hem motivasyonunuz artacak hem de birlikte hareket
etmenin zevkine varacaksınız.

STÜDYO DERSLERİ

%100 FIT

Bu dersin ilk yarısında, kardiyovasküler bir çalışma yapıp, ikinci yarısında kuvvet antremanınızı yapacaksınız. 50 dakikalık bu dersin ikinci bölümü ekipman kullanarak yapılacaktır.

ZUMBA

Dans ve fitness’ın tek bir ders altında toplandığı Zumba’da her parçanın basit ve takip edilebilir bir koreografisi var. Latin ve diğer dünya danslarının içerisinde bulundurur.

PILATES

Zihin ve beden bütünlüğü öngören, nefes ve hareket sistemlerinin bi sentezidir. Daha güçlü bir omurga, daha konforlu bir duruş sağlamak amacıyla vücudu çalıştırır.

CYCLING

Dışarıda bisiklete biniyormuşsunuz hissini yakalayacağınız bir grup dersidir. Müziğin vereceği motivasyon ve eğitmenimizin hazırladığı antremanla kardio antremanı yapmaktan daha çok keyif alacaksınız.

MILITARY TRAINING

Sınırlarınızı zorlamaya hazırlanın! Disiplin, dayanıklılık, kararlılık ve kuvvetin bir araya gelmesinden oluşan military fitness’da eğitmenlerimiz; bireysel özelliklerinizi göz önünde bulundurarak sınırlarınızı her gün bir adım öteye taşımanıza yardımcı olacak.

YOGA

Nefes kontrolü, basit meditasyon ve çeşitli vücut pozlarının deneyimlenmesini içerir. Düzenli yoga deneyimi fiziken daha esnek ve kuvvetli olmanızı sağlayacaktır.

LATIN CARDIO

Salsa, cha-cha, bachata… Tüm bu dansların adımlarının öğretildiği, her seviyeye açık bir dans dersidir.

TOTAL BODY

Bütün vücut çalışmasını içine alan, ağırlıkların yüksek tekrarlarla kullanıldığı, kassal kuvveti arttırmaya yönelik bir çalışmadır. Gym alanında yaptığımız antremanların stüdyoya taşınmış halidir.

CARDIO KICKBOX

Kickbox sporunun yumruk ve tekme tekniğiyle kardiyonun birleştiği bir ders kardiyo kickbox, herhangi bir temas olmaksızın tüm ders boyunca nabzınız yukarda kalacaktır.

MOBILITY

Daha hareketli eklem açıklığını sağlamak ve egzersizlerden maksimum verimi almak için bu derse katılmayı unutmayın.

CYCLING & CORE

30 dk Cycling antremanlarının ardından 20 dk vücudun merkez bölge kaslarına odaklanılan bir derstir.

CALISTHENISNICS

Yunan kelimelerinden gelen kalos ve sthenos anlamı estetik ve kuvvet olan vücut ağırlığını minimum ekipmanla kullanmaya dayalı egzersizlerle vücudunuzun her bölgesini hissedeceksiniz. Düşük dinlenme aralıklarıyla psikomotor gelişim ve kondisyon arttışı sizleri bekliyor.

BOOTCAMP

Askeri eğitim çalışmalarından ilham alınarak geliştirilmiş bu ders direnç egzersizleri sayesinde tüm vücudunuzun çalışmasını sağlayacak.

KICKBOX

Yumruk ve tekme tekniklerinin yanında bir çok farklı tekniğiyle yüksek güç gerektiren bu spor sayesinde hem teknik becerilerinizi hem de gücünüzü geliştirecektir.

AQUA FIT

Su içerisinde kendi vücut ağırlığınızla ya da ekipman kullanarak hem eğlenip hem de kalori harcayacağınız bir derstir.

BODY FLEX

Egzersiz sonrasında kaslarınızda yoğunlaşan kanın doğru bir şekilde dağılması, eklemlerinizin ve kaslarınızın daha esnek olmasını sağlayacak olan bodyflex dersi ayrıca sakatlık oluşma riskinide azaltmaktadır. Kaslarınızın esnekliğini koruması için esneme hareketlerini düzenli olarak uygulamalısınız.