TENİS

Avrupa’nın en büyük tenis akademisi olan Soul The Academy, tenis programları ile her yaş ve her seviyede tenisçiye eğitim imkanı sağlayabilmektedir. Profesyonel tenis akademisi ile entegre biçimde yürütülen altyapı tenis programları ile yılın her döneminde her seviyede antrenman imkanı sunulmaktadır. 

Yaş ve oyun seviyesine göre titizlikle gruplandırılan çocuklar, maksimum 6’şar kişilik grup antrenmanıyla özel ve ayrıcalıklı bir şekilde tenis öğrenmektedir. Üstelik yaş ve oyun seviyeleri altyapı gelişim piramidinin her basamağında ayrı ayrı tekrar uygulanmaktadır. Gruplarında gelişim gösteren çocukların ailelerine periyodik geri bildirimler sağlanarak, bir üst antrenman düzeyine alınmaları desteklenmektedir. Sırasıyla Hafta sonu Tenis Okulu, Bronz, Silver, Gold, Platin ve Pro Platin gruplama sistemi sayesinde çocukların başlangıç seviyesinden müsabaka seviyesine ulaşmaları sağlanmıştır. Profesyonel tenis akademisinin en büyük tenisçi kaynağı olan altyapı programlarında görev alan antrenörler, aynı zamanda tam zamanlı profesyonel akademide de görev alırlar ve altyapıdan pro’ya geçiş bağlantısını en güçlü şekilde gerçekleştirebilmektedirler. 

Detaylı programı görmek için lütfen tıklayınız (Weekend, Bronz, Silver, Gold, Platin, Pro Platin Programı

BRONZE GRUP

Tenis Temel Tekniklerini ve Oyun Kurallarını Öğren.
Salı ve Perşembe günleri 1’er saat olarak programlanmıştır.

SILVER GRUP

Antrenman ve Maç Yapmayı Öğren.
Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 1’er saat olarak planlanmıştır.

GOLD GRUP

Antrenman ve Maç Yapmayı Öğren.
Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri 1.5 saat olarak planlanmıştır.

PLATIN GRUP

Profesyonel Oyuncular Gibi Antrenman ve Maç Yap.
Hafta içi 5 gün 2’şer Saat Antrenman, Cumartesi Pro Maç Antrenmanına Katıl. Ayrıca ay içerisinde sınırsız Pro Akademi’ye katılma imkânı.

WEEKEND

Tenis ile Tanış
Hafta sonları 1’er saat olarak programlanmıştır.